tel: 724 521 699       e-mail: biuro@bhpbydgoszcz.com
OUTSOURCING BHP

Obsługa BHP

Stała obsługa BHP czyli usługi outsourcingowe BHP dla firm opiera się na powierzeniu części zadań, funkcji oraz procesów, wykwalifikowanym profesjonalistom dysponującym odpowiednimi kompetencjami.

Prowadzimy stały nadzór nad zapewnieniem w firmie odpowiednich warunków bezpieczeństwa i higieny pracy na najwyższym poziomie. Oferowana przez nas usługa gwarantuje obniżenie kosztów, uzyskanie stałego dostępu do aktualnych, zgodnych z obowiązującymi przepisami informacji oraz podniesienie poziomu bezpieczeństwa w firmie. Realizowana przez nas obsługa BHP prowadzi także do zwiększenia poziomu świadomości oraz skrócenia czasu reakcji na nieprawidłowości zachodzące w Twojej firmie.

Obsługujemy w sposób kompleksowy osoby prywatne, duże i małe przedsiębiorstwa, placówki oświatowe oraz wiele innych podmiotów o różnych profilach działalności. Naszym walorem jest przede wszystkim wszechstronność oferowanych usług, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów, dbając w ten sposób o komfort współpracy.